• +90 537 986 9004
  • info@furkangida.net

Furkan Gıda İle Zeytin Çeşitleri Ve Zeytin Yağı

zeytin3

Furkan Gıda İle Zeytin Çeşitleri Ve Zeytin Yağı

Dalından Koparılarak zor emeklerle işlenen Sofralık ve yağlık zeytinlerin hikayesini anlatmayla bitiremeyiz ve Furkan Gıda ile Siyah Sofralık Zeytin Ve Yeşil Zeytin bula bilir sofranızı daha güzel yaparak zenginleştire bilirsiniz.

 

Sabah Kahvaltısında Olsun ara atıştırmalıklarda olsun zeytinin tadıda adıda bambaşkadır aslında. Hiç zeytin hakkında nasıl yapılr yada nasıl emeği vardır diye düşündüğünüz oldumu bilmem ama kolay kolay hemen şıp diye sofralarda yer almadığıda kesindir arkadaşlar. Zeytinin tadı bir başka zeytin yağının tadı daha başka helede zeytin yağlı dolma olursa tadından yemeye doyamassınız diyorum. Yılın 10.cu ayında yani Ekimde hasat olmaya başlanan zeytin hemen hemen her evin sofrasında önemli bir yer teşkil etmektedir kanımca ve kaliteli olarak sofranızda tükete bileceğiniz zeytin çeşitlerinide Furkan Gıda’da bula bilirsiniz arkadaşlar.

 

Simsiyah duran ve hemen lop diye yutacağınız Siyah zeytinimi dersiniz yoksa Sanki daha dalındaki gibi yem yeşil duran Yeşil zeytinimi? Ne fark ederki Sonuçta her ikiside lezzetli bir yolculuk için miğdeye gitmeyecekmi diyenler çok olacaktır ve öylede olmak zorundadır aslında. Yeşil zeytin olsun siyah zeytin olsun çok çeşidi bulunmaktadır ve aklımızda olan bir kaç tanesini şöyle yazar isek Yeşil Zeytin kısmında Yağlık Yeşil Zeytin, Çizik Yeşil Zeytin, Ezme Yeşil Zeytin ve Salamura Zeytin hemen akıllara gelenidir. Siyah Zeytin kategorisinde ise Dökme Sele, Kıvırcık, Sofralık, Gemlik ve Marmara Siyah Zeytinleri akıllara gelmektedir arkadaşlar. Zeytin Üretimi yapılan bölgelerde ise Zeytin Yağı üretimi ve Tüketimleride bi hayli çok olmaktadır. Organik Olarak istege göre Furkan Gıda Olarak bizde Zeytin Yağı Satışımız olmaktadır arkadaşlar. Doğadan Sofralara uzanan zorlu yolculukta zeytinin hikayesi ise her evin kahvaltısında migdeye düşene kadar devam etmektedir.

 

Furkan Gıda'yı Sosyal Ağlarda Arkadaşlarına Önere Bilirsin.
Furkan Gıda

Ticarette Doğruluk En Büyük Hazinedir.

Mesajınızı bırakın